Го покажа телото после породувањето: Кајли Џенер во кратки хеланки се прошета низ Лос Анџелес

Старлетата Кајли Џенер пред 12 дена ја роди својата ќерка Сторми, а сега првпат излезе во јавноста. Новопечената мајка беше фотографираната на улиците во Лос Анџелес.

Кајли не се криеше од папараците, веројатно за нив и се припремаше, а беше облечена во тесни кратки хеланки, а на нејзиното тело не се познаваше воопшто дека неодамна била трудна.

И покрај тоа што Кајли го има своето дете со нејзиниот дечко Травис Скот, тие не живеат сеуште заедно.

Меѓутоа тие се во добри односи и заедно се грижат за своето девојјче.

Comments are closed.