Ким Кардашијан ги разбесни сите: И дозволи на малата ќерка да ја фотографира во оваа поза

Светски познатата старлета се почесто знае да ги шокира, како своите фанови, така и целиот свет. Таа и дозволила на својаа ќерка Норт Вест (4) да ја фотографира, во повеќе од провокативна поза, а притоа во коментарот напоменала дека фотографијата била направена од нејзината ќерка.

Имало навистина жестоки реакции од страна на корисниците на социјалните мрежи.

-Ужасно е да гледаш како дете го прави ова, Ова е лудост, каква мајка си ти, Ова е бесмислено, каква мајка си ти – и многу други коментари се најдоа крај фотографијата.

Како што може да се види, Ким е спремна речиси на се, само за да го привлече вниманието од светската јавност.

Во продолжение можете да ја погледнете фотографијата направена од нејзината ќерка.

📸 by North

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Comments are closed.