Криела од јавноста: Цеца извршила операција во строга тајност

На крајот од јануари, пејачката Цеца Ражњатовиќ извршила естетска интервенција за нова промена на нејзиното тело.

Имено, популарната Цеца се одлучила за уште една хируршка интервенција, во која драстично ги намалила своите гради.

Овој пат, нејзината интервенција била од естетски причини и била драстична.

Иако звучи комплицирано и сериозно, корегирањето на нејзиното деколте било извршено експресно, додека постоперативниот период траел околу недела дена, дознава „Hello“.

Еве што вели Цеца, како се чуствува:

– Едноставно дојде време за промени. Сакав поинаква естетика, промена во визуелниот идентитет, и нешто што е повеќе во согласност со трендовите, и искрено кажано, со мојот живот. Интервенцијата не е комплицирана, брзо се опоравив. Она што е најважно, јас се чувствувам одлично и токму вака сакав да изгледам.

❤️

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Comments are closed.