Лепа Брена и натаму мами воздишки: Таа сеуште изгледа неодоливо и се**и

Лепа Брена повторно докажа дека е вистинска дива. Иако е во шестата деценија сепак таа изгледа подобро од многу млади девојки.

Таа моментално одмара на Малдивите од каде сподели фотографии на која позира со свиленкаст фустан. Покажа дека сеуште е во топ форма и има зошто да мами воздишки без разлика на годините.

Фотографиите за кратко време добила повеќе илјади лајкови, а добила и голем број на позитивни коментари од своите обожаватели, а тоа сосема заслужено.

„Времето не и може ништо, поубава е отколку на 25“, „Нозе број еден и’ ден денес“, „Како да имаш 35“, „Риба и пол, била и остана“ се само некои од бројните пофалби кои и ги оставиле нејзините обожаватели.

 

Comments are closed.