Русинка со с**с го убила своето момче : Она што го направила потоа е морничаво!

Жена од Русија била уапсена под сомнение дека го убила и распарчила своето момче со кое практикувала “окултизам и BDSM с**с”.

Полицијата се сомнева дека поранешниот руски војник починал за време на се**уална игра, но Анастасија Онгјегина тврди дека не го убила.

Таа признала дека го распарчила своето 24-годишно момче Дмитри Синкевич, но не и дека го убила. Таа пред полицијата изјавила дека го пронашла мртвото тело и се исплашила дека ќе биде обвинета за убиство, па одлучила да го распарчи на парчиња.

Соседите за локалните медиуми рекле дека парот бил љубител на окултизам и BDSM, а додале и дека тој на социјалните мрежи објавувал сатанистички обележја. Во соседството станале познати бидејќи биле многу гласни.

Моментално полицијата работи на расветлување на случајот.

Comments are closed.