Сања Кужет го покажа задникот во проѕирен фустан!

Познатата водителка Сања Кужет важи за една од најубавите дами во овие простори која секоја недела ги остава сите без текст со својот шарм и привлечност.

Но, во последната емисија на познатото шоу ,,Ѕвездите на Гранд” таа буквално сите ги остави вџашени. Најпрво поради длабокото деколте на преубавиот црн фустан кој беше прилично проѕирен, а кога се заврти сите имаа што да видат.

Многумина се прашуваа дали таа носи долна облека под фустанот.

Еве како изгледаше таа!

Comments are closed.