Ќе ви го помати умот: Џансу од хит серијата „Парампарче“ во провокативни пози додека вежба

Младата и популарна турска актерка Лејла Танлар или попозната како Џансу од хит серијата „Парампарче“, секој ден е присутна на тв екраните во многу семејства. Таа во реалноста е сосема поинаква од онаа во серијата.

Лејла е доста активна на социјалните мрежи, постојано споделува фотографии, а многу често знае да изненади и со провокативни изданиа.

Таа е активно посветена на здравиот живот и вежбањето, па така често објавува и жешки фотографии во провокативни пози додека вежба.

Последната фотографија покажува дека здравиот живот и навики се всушност клучот за виткото и се**и тело за кое многумина сонуваат.

Comments are closed.