Шоубиз

ВО БАЊАРКА БЕЗ ШМИНКА! – Познатата водителка Ана ја немате видено во вакво издание

Една од најпопуларните српски водителки е Ана Михајловски. Кога ќе се појави на сцена поради натпреварувањето кое го води, секогаш е средена и нашминкана. Дали некогаш Ана Михајловски сте ја виделе без шминка? Ако не…

Read More

ДИРЕКТНО ОД ТУШ КАБИНА: Девојката на Саша Ковачевиќ се сликаше гола и влажна (ФОТО/+18)

Девојката на популарниот српски пејач Саша Ковачевиќ, Јована Јоциќ и досега често има објавувано секси фотографии на социјалните мрежи. Таа секогаш знае да ги израдува своите фанови и следбеници на социјалните мрежи. Но таа никогаш…


МОРАШЕ ДА ЈА ПРОДАДЕ ЈАХТАТА: На момчето од порното на Северина не му оди во животот

Најпознатата домашна порноснимка на балканските простори – меѓу најбогатиот Херцеговец и познатата хрватска пејачка – досега ја видоа милиони луѓе, а главната актерка во неа ја лансира директно во ѕвездите. Во Хрватска, Милан Лучиќ бил…


ТАА ИМА 89 КИЛОГРАМИ, УСПЕШНА КАРИЕРА КАКО МОДЕЛ И ЗА НЕА СОНУВААТ СИТЕ МАЖИ!

Таа има само 28 години и важи за една од најпознатите плус-сајз модели. Ешли Грејем е најпознатиот плус-сајз модел на светот, а 2016 дефинитивно беше една од најуспешните години во нејзиниот живот. Таа е и…


Џени од Скопје предизвика метеж во „Ѕвездите на Гранд“

По толку уникатни натпреварувачи и нивните настапи во „Ѕвездите на Гранд“ се уште има изненадувања. Така во последната емитувана емисјија на 3 декември најсилен впечаток оставила 35 – годишната Џени Окело. Таа настапила во кус…


Сите гледаа во нејзиното меѓуножје: Секси пејачката без гаќи во провиден комбинезон

На големите настани за познатите на кои се доделуваат модни награди обично сите се средени од глава до петици. Сите сакаат да бидат уникатни и впечатливи за да го привлечат вниманието на медиумите и публиката….


БЕЗ ГАЌИЧКИ НА 67 ГОДИНИ: Неда Украден се појави во проѕирен фустан!

Пејачката Неда Украден, како и многу нејзини колеги, и оваа година присуствуваше на снимањето на новогодишната емисија на телевизијата „Гранд“. Неда дојде со свој автомобил, се подготви за снимање, а потоа на сцената се појави…


Станија го покажа задникот пред полна дискотека

Овој викенд Станија имаше настап во една дискотека во Швајцарија. Таа носеше ултра кратки шорцеви, па со полугол задник излезе пред многубројната публика. Од летото кога го објави својот прв сингл таа заплови и во…


НАЈГОЛЕМАТА ЛАТИНО ЅВЕЗДА РИКИ МАРТИН СЕ СВРШИ, ЕВЕ СО КОГО!

Порториканскиот пејач Рики Мартин некогаш важеше за еден од најпосакуваните ергени кај женскиот пол, но сега тој ја најави свршувачката со својот партнер, арапскиот уметник Џван Јосеф. Мартин ја сподели оваа среќна вест на шоуто…


Тој е најголемата музичка ѕвезда на Балканот, а брат му има ќебапчилница!

Тој е една од најголемите ѕвезди на Балканот,а брат му држи ќебапчилница. Многумина од фановите на Чола најверојатно не знаат дека тој има брат. Родениот брат на Здраво Чолиќ се вика Драган и има сосема…