ЗабаваЌерката останала бремена од богаташ. Еве што му порачал нејзиниот татко!

Децата многу често знаат да им приредат вистински изненадувања на своите родители. Некогаш тие изненадувања се пријатни, но многу често се толку неочекувани и непријатни што родителите едноставно полудуваат од грижи. Оваа девојка им приредила…


Чудо од дете: 4-годишно девојче од Русија течно зборува 7 јазици

Малечка, но талентирана – тоа би бил идеалниот опис за 4-годишното девојче од Русија која изминативе неколку часа постигна светска слава. Видеото од малечката Ангелина Бела Девјаткина првпат беше споделено на Фејсбук, а на него…Плавуша отиде на интервју за работа како секретарка, погледнете како се однесуваше таму

Сигурни сме дека ќе ве насмее ова видео, а веруваме дека оваа девојка ќе ја добие работата. Директорот без размислување ќе ја вработи. Откако стигна на интервју девојката почна да се фали со своите досегашни…


КРВТА МУ ЗОВРЕ ВО СЕКУНДА: Ја фати девојката во кревет со неговиот најдобар другар и настана хаос (ВИДЕО)

идеото кое ќе го видите во продолжение е објавено на Јутјуб и најверојатно претставува невкусен обид за шега, кои на луѓето што ја правеа снимката им се врати како бумеранг по глава. Имено друштво се…СЕ ПРЕПОТИ: Го тестираше момчето дали ќе ја изневери со ваква „бомба“ (ВИДЕО)

Додека флертот се случуваше таа гледаше на камера, како тој реагира и што ѝ возвраќа на запалената девојка, се препоти додека не слушна како тој јасно и гласно ја одбива другата жена. Една девојка сакаше…


Поради оваа фотографија ја избришале над 250 пријатели за неколку минути

Девојка по име Стефани одлучила да биде поинаква од тоа што луѓето ја навикнале. Имено, таа решила да му каже збогум на бричот и да не се бричи под пазувите подолго време. Откако фотографијата на…