Занимливости

Ме силуваа 1716 часа до мојата 12 година – Ме заробија кога имав 6, преживеав педофилска кланица за деца

Анека Лукас е родена во Белгија, но кога имала шест години продадена е на група педофили-убијци и била нивна робинка до својата 12 година. „5,5 години ме користеа. Тоа беа постари мажи кои користеа алкохол…

Read More

Потресна исповед: Ме тепаше со ремен и ме возеше гола низ градот

„Ме тепаше повеќе од седум часа, ме принудуваше на орален секс, ме фотографираше унаказена и гола и ме возеше низ местото, со закана дека ќе ме исфрли, сите да видат дека сум курва“. Со овие…


Мајка и се заблагодарила на полицијата оти и ја уапсила ќерката

Мајка од Флорида и испратила на полицијата порака во која и се заблагодарува што ја уапсиле нејзината малолетна ќерка, пренесува Independent. Канцеларијата на шерифот на округот Валтон ја примил пораката на мајката откако полицијата ја…


ОД БЕЗДОМНИК ДО МАНЕКЕН: НЕ СЕ ПОТСТРИЖИЛ 25 ГОДИНИ A КОГА СЕ ПОГЛЕДНАЛ ВО ОГЛЕДАЛО, ГИ НАСОЛЗИЛ ОЧИТЕ

55-годишниот Хозе Антонио е бездомник од Шпанија кој преку ноќ станал интернет сензација. Имено, еден локален фризерски салон му понудил целосна трансформација, вклучувајќи потстрижување, бричење, фарбање и нова облека, па Хозе од бездомник станал вистински…


ВИДЕО: Дух нападна дете во шума!

На социјалните мрежи се појави вознемирувачко видео на кое наводно може да се види како дух напаѓа дете кое шета низ една шума во Индија. Во видеото се гледа како момче чекори низ една шума…


НЕ НИ ЗАБЕЛЕЖА ДЕКА ЦРТА ПЕНИС: Спортски аналитичар емисијата за хокеј ја претвори во нешто друго

Унгарскиот спортски аналитичар во емисијата „Треш ток“, додека во живо даваше стручни коментари за НХЛ хокејарскиот натпревар помеѓу Колорадо и Винипег, „случајно” нацрта пенис, па ги насмеа сите. И иако тој ја задржа ладнокрвноста, додека неговите колеги…


ЌЕ ВИ СЕ СКРШИ СРЦЕТО: Девојче му подари цвет на црногорски полицаец, а неговата реакција ја шокираше јавноста

За време на протестите на мајките во Црна Гора, беше регистриран еден настан кој на многумина ќе им остане врежан во сеќавањето. Имено, едно мало девојче сакаше да му подари цвет на полицаец кој ја…


СЕ СОМНЕВАШЕ ДЕКА MOMЧЕТО ЈА ИЗНЕВЕРУВА: Откри нешто многу полошо од тоа

Доколку се сомневате дека вашиот партнер ве изневерува, не се обидувајте вистината да ја дознаете на телевизија. Дека тоа не е добар план се увери и девојката по име Џинџер во американската програма „The Maury…


ЗАДНИК КАКО ГЛОБУС: Не ѝ одговараат ниту едни шорцови, мажите обожаваат да ги гледаат нејзините напори додека се облекува

Најдобра потврда за тоа дека живееме во „ера на задници“ се многубројните фотографии и снимки на оваа тема кои можат да се пронајдат на социјалните мрежи. Секоја атрактивна девојка на своите профили има барем една…


Паѓав во несвест од ќотек, а тогаш ќе ме полиеше со вода и ќе продолжеше да ме тепа

Гордана П. (44) живее во страв за сопствениот живот поради тоа што на нејзиниот маж на 22 март му истекува притворот до 30 дена кој му е одреден поради семејно насилство. Гордана свирепо била малтретирана…