Девојка пронајдена мртва во Скопје Сити Мол

Вчера во тоалетот на Скопје Сити Мол бил пронајдена мртва млада девојка на возраст од 25-30 години, а неофицијално причината за смртта сеуште не е позната.

Според очевидци, екипи од МВР и од крим техника се на местото на несреќниот случај и вршат увид.

Полицијата го потврди случајот за порталот skopje24.mk, а со повеќе детали ќе излезат наскоро.

Comments are closed.