Еве колку се чесни и како реагираат скопјани кога некој ќе изгуби паричник

Веројатно досега сте имале видено слични видеа што се снимани низ светските метрополи, па млад јутјубер од Скопје, реши да направи слично видео и да види како ќе реагираат скопјани кога ќе видат изгубен паричник на земја.

Веруваме дека ќе ве интересира, да видите колку се чесни скопјани. 🙂

Повелете, видеото можете да го погледнете подолу.

Дечкото и подготвил скриена камера, да го фати со друга, а другата девојка е машка

Навистина интересна ситуација која веруваме дека ќе ве насмее. Инаку, најдобриот другар на дечково се преправа во девојка и прават местенка снимена од скриена камера.

Девојката едноставно полуде, а дечкото си доби и шлаканица. Како и да е, операцијата беше успешна, а еден од најинтересните моменти е кога таа ја влече периката од главата на другарот на нејзиниот дечко.

Видеото можете да го погледнете подолу, а доколку ви се допаѓа, сободно можете да го споделете со вашите пријатели на социјалните мрежи.

Comments are closed.