И тогаш била „б0мба“: Цеца без силикони и во костим за капење

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ е една од најпопуларните пејачки на Балканот.

Благодарение на нејзините песни, но и физички изглед, Цеца веќе долги години е речиси без конкуренција.

Меѓутоа, малкумина од вас имале прилика да ја видат познатата пејачка на почетокот од нејзината кариера.

На социјалните мрежи се појави фотографија на која може да се види Цеца без силикони и во костим за капење.

Оваа фотографија е доказ дека и порано Цеца била вистинска дива и изгледала прекрасно. Погледнете


Оваа сцена ја забрани Аркан – Цеца во издание какво што ја немате видено

Пред речиси 25 години се снимаше серијата „Нечиста крв“, а во неа ликот на Коштана го глуми Цеца Ражњатовиќ.

Ова е на самиот почеток на кариерата на славната пејачка, а се пробала и како актерка заедно со Раде Шербеџија и тоа во ер0тски сцени.

Наводно ова на сопругот на Цеца, Жељко Ражнатовиќ Аркан не му се допаднало, па направил вистински хаос и ја забранил оваа сцена да се појавува. Речиси 14 години оваа снимка била забранета на негово барање.

Подолу можете да погледнете моменти од тие сцени.

 

Comments are closed.