Неговата сопственичка вежба јога, а на него нешто друго му се врти во глава (видео)

Ова видео стана вистински хит на социјалните мрежи. Девојката вежбаше јога во присуство на своето куче, а додека таа ги правеше своите вежби, на кучето му се вртеше нешто друго во главата. 🙂

Интересно е тоа што кучето беше упорно и никако не се одделуваше од својата сопственичка.

Подолу можете да го погледнете видеото, сигурни сме дека ќе ве насмее. 🙂

Кога Накова вежба, присутните момци во теретаната не можат да се сконцентрираат

Секојдневно на социјалните мрежи можеме да видиме нови фотографии на наши познати личности, кои ни прикажуваат како ги идржуваат нивните тела во форма, дали во теретана, дали со трчање на отворено или со некаков вид на здрава исхрана.

Помеѓу нив е и Александра Накова која покажа како се грижи за своето тело.

Таа се пофали на својот Инстаграм профил со фотка додека е на тренинг, па иако е облечена во тесни хеланки, нејзиното витко тело може да дојде до израз. 

Сигурни сме дека додека таа вежба, момците кои се присутни во теретанта тешко дека можат да се сконцентрираат на нивниот тренинг. 🙂

🙊🖤

A post shared by Aleksandra Nakova (@aleksandranakova__) on

Comments are closed.