ВИДЕО: Плавуша со огромни гради и провокативно деколте во метро, мажите полудеа за да ја допрат

Оваа плавуша  се облекла малку попровокативно и ги привлече сите погледи во преполното метро. Дел од патниците намерно се туркаа во неа, за да можат да ја допрат…но таа најде интересен начин да се заштити,…


Се породила за помалку од 1 минута на влезот од болницата!

Носењето на свет човечки живот е можеби најубавата работа што може да се случи на една жена, но не и најлесна. Затоа оваа жена инспирира многу луѓе ширум светот бидејќи на свет ја донесе својата…


ЗАБРАНЕТО ЗА ПОМЛАДИ ОД 18 ГОДИНИ: Станија потполно гола под туш направи селфи

Победничката на „Фарма 6“, познатата старлета Станија Добројевиќ повторно знае како да ги испровоцира своите фанови. Овој пат таа на својот инстаграм профил постави селфи направено под тушот. Таа е сосема гола со стиснати гради. Веруваме дека…


Купиле нова куќа, а она што го пронашле внатре ги ШОКИРАЛО!

Еден млад брачен пар на интернет ја споделил својата приказна околу вселувањето во новата куќа. Тие напишале што се пронашле во неа. Имено, кога се вселувале и ставале кутии во еден орман, мажот забележал една…


Милионски град буквално исчезна за 1 секунда. Како да е збришан од земјата

Американскиот град Феникс во Аризона го погоди страшно невреме кое беше пропратено со песочна олуја. Градот во текот на песочната олуја бил во потполност парализиран. Главниот град на сојузната држава Аризона, се наоѓа на подрачје…


Ја „ЗАТВОРИ“ кладилницата: Погоди 49 натпревари и освои 167.000 евра (ФОТО)

Оваа неверојатна приказна доаѓа од Подгорица. Порталот volimpodgoricu.me објави фотографија од две добитни ливчиња на кои се погодени сите натпревари, при што на едното од нив има 24, а на другото 25 натпревари. Среќниот добитник…


Скриена камера на бензинска станица- ќе посакате и вас да ви се случи ова!

Една бензинска станица имала интересна идеја. Поставила скриена камера и се пошегувала со многу луѓе. Пумпашот наводно неписмен и помалку глупав не ги слушал муштериите и им точел гориво многу повеќе отколку што тие сакале…


Поради ОВОЈ мобилен добил изгореници од трет степен!

Велоспидест од Сиднеј, Герет Клиар, доживеал невообичаена несреќа. Обајснува како Iphone-от му се растопил во страничниот џеб и му предизвикал изгореница од трет степен. Според Daily Mail, 36-годишниот маж бил на возење на велосипед на…


Погледнете како овие момци го поднеле симулаторот за раѓање на бебе, еве колку се навистина храбри

Раѓањето на дете можеби за секоја жена преставува најубавото чуство на светот, но секако и најболното. Неколку мажи решиле со симулатор да ја почуствуваат породилната болка на своја кожа. Погледнете како мажите го поднеле симулаторот…


ФОТО: Се бара херојот кој синоќа спаси безброј животи во Скопје

Mногу луѓе кои синоќа патувале и сакале да влезат во Скопје. Тие сведочат дека на влезот во Скопје, пред обиколницата биле запирани од млад непознат човек кој ги препупредувал на лошата и опасна ситуација на…