БЕГСТВО КАКО ОВА НЕМА НИ НА ФИЛМ: Сопругот се врати порано дома, па швалерот мораше да спасува живот

Сцената која ќе ја видите подолу, доаѓа од градот Сао Паоло во Бразил, а на неа е прикажано филмското бегство на еден швалер, кој бил фатен на дело од страна на сопругот на неговата љубовница….


ЖРТВА ЗА ДОБРА ВЕСТ: Новинарот известуваше од невреме, го удри гром пред камера

Добрата вест некогаш бара и голема пожртвуваност од страна на медиумските работници. Тоа особено важи за младите новинари кои сакаат да градат кариера. Честопати себеси се ставаат во опасни ситуации, а со цел да го…


Ѕирнете во ресторанот на Новак Ѓоковиќ во Монте Карло – Уживајте во безглутенското пиво и соголен бургер

Речиси нема особа во Србија која, во намера да ги следи настаните во светскиот тенис- што во значителна пропорција се однесува на информациите и резултатите за настапите и кариерата на Новак Ѓоковиќ, во последната година…


Џеј Ло е СЕКС БОМБА по која лудуваат милиони мажи – Но погледнете ја само сестра и

Џенифер Лопез една од најголемите убавици кои се појавија на светската сцена некогаш, поради што веќе со години е сон на милиони мажи, ширум планетава. Иако сега претпоставувате дека нејзината сестра, која инаку е 2…


ЈУУУУУУРИИИИИШ!!! – Карлеуша на колена откачи со „Ѓурѓевдан“ – Публиката ВРИШТИ!!!

Пејачката Јелена Карлеуша објави снимка од настапот во Цирих на кој се гледа како ја пее „Ѓурѓевдан“ Како вовед, Карлеуша ја запеа песната „Lipe cvatu“, а потоа со вриштење на публиката падна на колена и…


Секоја фотка на Цеца и Аркан е како магнет за нас – Оваа ги надмина сите досега!

Секој пат кога ќе се појави некоја нова, до сега необјавена фотка од Цеца Ражнатовиќ и Жељко Ражнатовиќ Аркан, таа привлекува внимание, а така беше и овој пат кога на интернет се појави фотка од…


Што ќе рече Цеца на ова – Погледнете како Анастасија меша со задникот

Анастасија Ражнатовиќ, ќерка на српската фолк дива Цеца, го запали интернетот откако се објави видео на кое таа опуштено игра со нејзин другар, во домашна атмосфера. Тоа што веднаш паѓа во очи се секси фармерките…


МАСАТА БИЛА СТАКЛЕНА, А ТАА ВО ПРЕКРАТКА СУКЊА! ЗАБОРАВИЛА ДЕКА НЕ СМЕЕ ДА ГО ПРАВИ ОВА!

Преносот во живо преку телевизија знае да биде доста незгоден, а тоа на своја кожа го имаат почуствувано мноу водители и новинари. Лошо искуство имаше и оваа водителка. Убавата водителка Костанца Калабрезе покажала премногу, но…


ЖЕНИ ВНИМАВАЈТЕ – Ако мажот ги прави овие работи, само СЕ ПРЕПРАВА дека му е гајле за вас

Тоа што е некој добар, не треба да биде неговата главна карактеристика. Љубезноста е нешто што се подразбира, во современиот свет, каде владејат правила на пристојно однесување, и разбирање. Ако некој постојано потенција на својата…


Суровоста на животот и бескрајна љубов во само една фотографија

Фотографијата која е објавена на страницата „Love What Matters“ допре до многумина и стана потсетник на оној завет од венчавките „и во добро и во зло“. Девојката чија фотографија допре многумина на социјалните мрежи објаснува…