ТАЈНИОТ СЕКС ЖИВОТ НА БОГАТИТЕ И МОЌНИТЕ: Во овој клуб се плаќаат 1.700 евра од вечер, а внатре се случуваат жестоки оргии (ВИДЕО/+18)

Еден од најлуксузните и најскапи секс клубови во светот со назив „Snctm“, неодамна ги отвори своите врати низ кои малкумина може да минат, со цел пред светот да се покажат дел од работите што овој…


НАРКОМАН СЕ ЗАКАНИ ДЕКА ЌЕ ЗАКОЛЕ ДЕВОЈЧЕ: Сакаше да му донесат дрога, но тогаш се појавија руските специјалци

Наркоман од градот Омск во Русија неодамна провалил во една семејна куќа и како заложник зел 13-годишно девојче. Тој бил во длабока криза и почнал да се заканува дека ќе го убие девојчето доколку полицијата…


КАРЛЕУША НАВИВАШЕ, ДУШКО ТЕПАШЕ: Тошиќ збесна и го нокаутира Ван Перси

Дерби-мечот од осмина-финалето на Купот на Турција меѓу Бешикташ и Фенербахче заврши со само еден погодок и тоа во мрежата на домашните, но никој не зборува за победата на Фенер бидејќи друг момент остана во…


НОВА ШАНСА ЗА ДЕЖУРНИТЕ ХЕЈТЕРИ: Видете што направи овој пат Кристијано Роналдо, женско не му е рамно

По повод својот 32. роденден, Кристијано Роналдо на својот Инстаграм постави две фотографии. И додека онаа семејната со торта ги воодушеви сите, втората ги шокира. На неа, фудбалерот позира со оригинална торба „хермес“ во приватен…САКАШЕ ДА ИЗВЕДЕ СЕКСИ ТАНЦ: За жал, не ја виде шипката зад својот задник

Во продолжение ќе изгледате едно видео кое се рашири многу брзо низ социјалните мрежи. Една расположена девојка сакаше да изгледа секси додека танцува, но на крајот зажали за тоа. На видеото се гледа како една…


ХОРОР ВО ЗООЛОШКА: Зебра му ја одгриза раката, па го влечеше по земја (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Работник во Зоолошка градина во Кина настрарда откако беше нападнат од зебра. Страшното видео се појави на интернет. Агресивното животно му се нафрли на човекот, му ја откина раката, па потоа го влечеше по земјата….Телефонот на Хитлер со кој наредил убиства на милион луѓе на аукција!

Вредноста на телефонот на Адолф Хитлер од кој бараше да се убијат милиони Евреи и кои ги прати последните инструкции пред Русите да се приближат до неговиот бункер, се проценува на 470.000 долари. Хитлер, наводно,…


Мал бездомник пришол до кола да бара пари а кога погледнал внатре почнал да плаче

Малиот Џон Tуо е еден од многуте бездомници кои живеат на улиците на Најроби, Кенија. Луѓето ги бркаат и често ги сметаат таквите деца за крадци. Еден ден додека просел се доближил до колата на…