Скандалозна фотка на Карлеуша: Свртена со грб, во минијатурна танга и со два пиштоли во раце

Кога се работи за Јелена Карлеуша едно е сигурно, таа секогаш знае како да го привлече вниманието на социјалните мрежи и да предизвика бројни коментари. Во тоа е најдобра.

Освен на Фејсбук и на Инстаграм, таа е активна и на својот профил на Твитер.  Таа објави нејзина фотографија од поодамна, каде што е свртена со грб и позира во минијатурна танга и со два пиштоли во раце

Таа остави едноставен коментар под нејзината фотографија, а тоа беше #mood.

Според нејзиниот опис, веројатно била нервозна во моментот, па сакала да го сподели тоа на социјалните мрежи.

Подолу можете да ја погледнете фотографијата.

 

Comments are closed.