Станија го покажа задникот пред полна дискотека

Овој викенд Станија имаше настап во една дискотека во Швајцарија.

Таа носеше ултра кратки шорцеви, па со полугол задник излезе пред многубројната публика.

Од летото кога го објави својот прв сингл таа заплови и во музичките води и највуваше дека ќе биде многу појака од некои веќе добро познати музички имиња.

Ако сеуште не ви е јасно зошто толку многу луѓе одат на нејзините настапи, доволно е да го погледнете видеото.

About last night 🔥 Club "Imperia" Wil, Svica 🇨🇭 Makeup by @makeupdespot Hair by @shubi85 @lunjaak and 💎 by @snobfashions

A post shared by STANIJA DOBROJEVIĆ (@stanijadobrojevic) on

Извор: www.zase.mk

Comments are closed.