Станија стана плавуша, но од гoлемите гради и задникот, никој не го забележува тоа

Старлетата Станија Добројевиќ ги изненади своите фанови и следбеници на Инстаграм со нова фризура.

Weekend vibes 👩🏼 #blondbitch

A post shared by STANIJA DOBROJEVIĆ (@stanijadobrojevic) on

Таа решила драстично да го промени својот имиџ. Ја скратила својата коса и ја офарбала, но коренот го оставила во претходната нијанса.

👩🏼🎵 #weekendvibes #blondbitch

A post shared by STANIJA DOBROJEVIĆ (@stanijadobrojevic) on

На оваа промена нејзините фанови различно реагираа. Додека едни го фалеа нејзиниот нов изглед, други коментираа дека била по убава претходно.

🖤

A post shared by STANIJA DOBROJEVIĆ (@stanijadobrojevic) on

Comments are closed.