Таа знае како да се опушти: Симона Попоска среде зима во костим за капење

Популарната пејачка Симона Попоска дефинитивно знае како да се опушти.

Спа-центрите се одлично бегство од секојдневните обврски, посебно во овој зимски, ладен период, затворените базени, сауните и масажите се одлична замена за плажите и морето.

Симона не пропушти да се пофали на својот Инстаграм профил, па постави фотографија во костим за капење пред нејзиниот третман.

 

Како што и самите гледаме, дефинитивно таа знае како да се грижи за своето тело и секогаш да биде во топ форма.

Во продолжение погледнете ја фотографијата, која се појави на нејзинипт Инстаграм профил.

 

Comments are closed.