Турците шокирани: Јелена Карлеуша сосема гола во џакузи

Српската пејачка Јелена Карлеуша не познава граници.

Таа секогаш знае како да ги израдува своите фанови и да го привлече вниманието на медиумите и јавноста.

Покрај фактот каде таа често истакнува дека е пример за младите и мајка на две малолетни девојчиња, популарната ЈК нема срам да објави провокативни фотографии, но и видео снимки.

ВЕСТА ПРОДОЛЖУВА НА СЛЕДНАТА СТРАНА!

1 2

Comments are closed.